سنگ ساختمانی مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

سنگ ساختمانی مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

اگر شما از آن قبیل کاربرانی هستید که با جستجو مشخصات سنگ ساختمانی مرغوب، وارد وب سایت ما شده اید،پس تا انتها با ما همراه باشید تا به صورت کامل شما را با یک سری پارامتر و خصوصیت مشترک جهت انتخاب سنگ ساختمانی مرغوب آشنا کنیم. سنگ‌های ساختمانی از تنوع بالایی از نظر نوع و معادن در ایران برخوردار هستند و انتخاب هر کدام نیازمند صرف زمان بالایی است و علاوه بر آن بدون داشتن آگاهی، نمی‌توان انتخاب صحیحی داشت.

سنگ ساختمانی مرغوب چیست؟

سنگی که بهترین انتخاب و گزینه جهت استفاده در بخش مربوطه از ساختمان باشد، به عنوان سنگ مرغوب به شمار می‌آید. برای نمونه، تصور کنید که شما قصد دارید از سنگ ساختمانی در کف پارکینگ استفاده کنید حال سنگ کف سالن مرغوب دارای پارامترهای زیر است:

  • از بالاترین مقاومت و دوام در برابر ضربه و سایش برخوردار باشد.
  • نسبت به مواد شیمیایی و شوینده مقاوم باشد.
  • از حداقل جذب آب برخوردار باشد.
  • به مرور زمان کیفیت خود را از دست ندهد.

سنگبری ایرانیان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، به صورت تخصصی به تولید و فرآوری سنگ آباده می‌پردازد و شما می‌توانید جهت دریافت قیمت مرمریت آباده با ما در تماس باشید.

یک طرز تفکر اشتباهی که در بین بسیاری از خریداران رایج شده، مربوط به عدم داشتن رگه یا خط بر روی سنگ ساختمانی است. برای نمونه اگر شما قصد خرید مررمیت دارید و این طرز تفکر را نیز داشته باشید حتما با مشکل مواجه خواهید شد. سنگ‌های مرمریت عمدتا دارای رگه هستند و آن قبیل سورت هایی که از رگه ای بزرگتری برخوردار هستند با مواد شیمیایی مانند اپوکسی و رزین پر می‌شوند. از نظر رگه و موج می‌توان به مرمریت صلصالی و آباده اشاره کرد که همین عامل موجب شده تا طرح  منحصر به فردی داشته باشند.


  1. برای کف سالن پذیرایی ساختمان شخصی خود نیاز به سنگ ساختمانی دارم و به همین دلیل به دنبال پارامترهای مربوط به مشخصات کیفی سنگ خوب برای سالن هستم. لطفا در صورت امکان این خصوصیات را شرح دهید.

    سارا تاجیک -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487