خرید سنگ کف پذیرایی

خرید سنگ کف پذیرایی

سنگ های ساختمانی سال ها است گزینه اصلی جهت استفاده در ساختمان(چه در نمای داخلی و چه در فضای بیرونی) مطرح بوده و یکی از پرکاربردترین آن ها نیز استفاده از سنگ کف پذیرایی در کف سالن های پذیرایی ساختمان های تجاری و اداری است.دلایل و عوامل متعددی در این انتخاب تاثیرگذار بوده که عبارت اند از:

 • تنوع در ابعاد
 • تنوع نوع،رنگ و طرح
 • عایق حرارتی ،گرمایی و سرمایشی
 • طبیعی بودن و استخراج شدن از طبیعت

کفپوش کردن سالن پذیرایی از آن بخش هایی است که نیاز به حساسیت فراوان و دقت بالا دارد و این حساسیت جنبه های مختلف از جمله انتخاب بهترین سنگ کف پذیرایی،رنگ مناسب،حصوصیات کیفی و ... وابسته است.در بین کفپوش های مختلفی که در بازار جهت پوشش کف سالن های پذیرایی وجود دارد،سنگ به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها است.

انواع سنگ هایی که در این بخش قابل استفاده هستند می توان به موارد زیر  اشاره کرد که عبارت اند از:

 • انواع سنگ مرمریت: اکثریت سنگ های مرمریت قابلیت استفاده در کف سالن پذیرایی را داشته و در این بین می توان مرمریت کرم آباده را به عنوان یکی از کاربردی ترین آن ها به شمار آورد.از دیگر سنگ های مرمریت پرکاربرد می توان به برندهای مرمریت هرسین،لاشتر و دهبید اشاره کرد.
 • انواع سنگ چینی:اکثریت سنگ های چینی قابلیت استفاده در کف سالن پذیرایی را داشته که در این بین می توان به برندهای ازنا،قروه،الیگودرز ،سیرجان و نیریز اشاره کرد.
 • سنگ مرمر: یکی از لاکچری ترین سنگ های ساختمانی ،مرمر است که دارای زمینه رنگ های سفید،صورتی ،پرتقالی و سبز است و با توجه به براقیت بالا و قابلیت عبور نور جز آن دسته سنگ های لاکچری ایرانی به شمار می آید.


 1. برای بخشی از سالن پذیرایی نیاز به سنگی با ابعاد اسلب دارم. معمار پروژه می‌گوید اگر از ابعاد 80*80 در کف سالن استفاده کنم بهتر از این است که از یک برگه اسلب استفاده کنم و دلیل را فنی اعلام کند. آیا به نظر شما استفاده از اسلب بهتر است یا ابعاد دیگر؟

  علی مظاهری -
 2. دکوراسیون داخلی ساختمان بنده دارای زمینه رنگ شکلاتی و کرم تیره است و قصد دارم این سازگاری را در کف ساختمان نیز پیاده سازی کنم. با یک سری از معماران مشورت کردم و به بنده پارکت را پیشنهاد دادن اما در یکی از شبکه‌های اجتماعی با برند و نمونه محصول شما آشنا شدم. لطفا یک سری تصویر برای بنده ارسال کنید تا جهت استفاده در کف سالن کاربردی باشد.

  سارا بیاتی -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487