لیست قیمت انواع سنگ پله در اصفهان

لیست قیمت انواع سنگ پله در اصفهان

سنگ های ساختمانی را بر اساس ابعاد نیز می توان دسته بندی کرد و یکی از کاربردی ترین سایزهای آن که با توجه به ساخت متریال های متفاوت در این سال ها،هیچ کدام نتوانسته جای سنگ ساختمانی را بگیرد،سنگ پله است.یکی از پرتکرارترین سوالاتی که اکثریت کاربران از ما داشته اند مرتبط به دریافت قیمت سنگ پله در اصفهان است و ما نیز در این بخش قصد داریم تا به صورت کاملا تخصصی به بررسی قیمت پله بپردازیم. قبل از هر چیز باید به تنوع سنگ های ساختمانی اشاره کرد که به صورت کلی انواع سنگ های مرمریت،چینی ،گرانیت و مرمر قابلیت تولید در سایز پله را داشته و ما نیز به ترتیب به بررسی قیمت های آن ها خواهیم پرداخت.

قیمت پله مرمریت در اصفهان

سنگ مرمریت یکی از پرتقاضاترین سنگهای ساختمانی در نمای داخلی ساختمان است و در این بین می توان به حجم تقاضا سنگ های پله مرمریت نیز اشاره کرد و به همین دلیل ما نیز به بررسی قیمت پله مرمریت در اصفهان پرداختیم.مرمریت از تنوع رنگ و معادن قابل قبولی برخوردار است و همین مورد موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار دهد و به موازات آن نیز حجم تقاضا برای خرید افزایش پیدا کرده است.برای نمونه تصور کنید که شما قصد دارید از مرمریت  با زمینه رنگ کرم برای راه پله خود استفاده کنید حال جهت خرید می توانید به انتخاب سنگ پله مرمریت آباده ،اداوی ،هرسین،خوی و ... بپردازید.قیمت گذاری پله این سنگ در اصفهان به عواملی مانند معدن،سورت بندی،کیفیت فرآوری و همچنین فاصله کارخانه با ساختمان شما بستگی دارد.باید به این نکته اشاره کرد که فاصله مکانی آنچنان اختلاف چشمگیری در بحث قیمت گذاری ندارد و عمده تاثیر از فاکتورهای نام برده است. 

کارخانه سنگ پله در اصفهان

با توجه به این که استان اصفهان به عنوان قطب تولید سنگ ساختمانی در ایران است و به موازات آن جستجو برای کارخانه سنگ پله در اصفهان از نظر آماری در درجه بالایی قرار دارد و باید به این نکته اشاره کرد که اکثریت کارخانه های سنگبری که در زمینه تولید سنگ مرمریت و گرانیت و چینی فعالیت دارند،به تولید ابعاد پله آن سنگ نیز می پردازند.


  1. با سلام بنده از شهر یزد قصد دارم تا برای راه پله ساختمان خود،سنگ پله‌های مورد نیاز را به صورت مستقیم از اصفهان تهیه کنم.اکثریت سنگ فروشان به بنده می‌گویند که کارخانه سنگبری به شما سنگ نمی‌فروشد.لطفا در این زمینه بنده را راهنمایی کنید که آیا امکان خرید این سنگ به صورت مستقیم در کارخانه وجود دارید یا خیر؟

    محمد بیات -
  2. همانطور که در جریان هستید استان اصفهان دارای سه شهرک صنعتی تولید سنگ ساختمانی است و اکثریت مشتریانی که به واحدهای تولیدی ما مراجعه می‌کنند ساختمان ساز می‌باشند و همواره سعی ما بر این بوده تا با حذف واسطه بین تولید و ساختمان ساز،سنگ مورد نظر را به حداقل قیمت ممکن برسانیم و شما نیز می‌توانید به آسانی سنگ پله مورد نیاز خود را به صورت مستقیم در اصفهان تهیه کنید.

    Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487