استفاده از سنگ ساختمانی در لابی و ورودی ساختمان

استفاده از سنگ ساختمانی در لابی و ورودی ساختمان

استفاده از سنگ ساختمانی در لابی و ورودی ساختمان

سنگ های ساختمانی به عنوان یکی از پر کاربردترین و پرتقاضاترین مصالح ساختمانی در جهت پوشش ساختمان به شمار می آید که قابلیت استفاده در بخش های مختلف ساختمان از قبیل کف ،دیوار،نمای بیرون و نمای داخل را داشته و ما در این بخش قصد داریم به بررسی سنگ لابی ساختمان بپردازیم.این نوع سنگ را می توان از جوانب گوناگونی مورد ارزیابی قرار داد و آن چیزی که سنگ ساختمانی را از سایر مصالح ساختمانی در این صنعت متمایز می کند،داشتن تنوع رنگ و طرح های متفاوت است.

اولین فاکتور اصلی در انتخاب سنگ برای ورودی ساختمان توجه به دوام و پایداری آن است و مخصوصا اگر قصد دارید از سنگ در کف ورودی ساختمان خود استفاده کنید این موضوع به مراتب با اهمیت تر نیز خواهد شد.عمدتا سنگ های ساختمانی را به عنوان یک متریال مقاوم با استحکام بالا می شناسند اما در اکثریت پروژه های اجرایی در بخش لابی و ورودی ساختمان به استفاده از سنگ به عنوان یک متریال تزئیناتی توجه ویژه ای شده است. تنوع رنگ و طرح و همچنین براقیت بالا آن از مهمترین فاکتورهای اساسی در انتخاب آن در این بخش از ساختمان است.برای نمونه می توان به کاربری سنگ های مرمر اشاره کرد که به دلیل داشتن قابلیت عبور نور از خود موجب شده تا استفاده آن ها در این قبیل از پروژه ها نسبتا بیشتر باشد.

خرید سنگ ساختمانی برای لابی

جهت انتخاب و خرید سنگ ساختمانی در لابی باید به دو فاکتور اصی توجه داشته باشید که از مهمترین آن ها توجه به زیبایی و تطابق داشتن با دکوراسیون مربوطه است و دوم نیز به فاکتورهای کیفی آن نیز توجه ویژه ای داشته باشید زیرا دوام و ماندگاری رنگ و خصوصیات کیفی جز عوامل مهم و اساسی در انتخاب سنگ مورد نظر است که نیاز به آگاهی لازم داشته و در این مورد می توانید از مشاوره کارشناسان ما نیز استفاده کنید.


  1. با بررسی که در وب سایت شما داشتم متوجه شدم که شما به صورت تخصصی به فرآوری مرمریت آبده می‌پردازید.3 تصویر در اول صفحه اصلی سایت خودتان قرار داده بودید و حال سوالی که از شما دارم در این رابطه است که آیا از آن‌ها می‌توان به عنوان سنگ لابی نیز استفاده کرد یا خیر ؟

    سهیلا پناهی -
  2. سه نمونه تصویری که شما در صفحه اصلی سایت مشاهده کردید مرتبط به سورت‌های مرمریت آباده ای است که ما در این کارخانه تولید می‌کنیم و با توجه به طرح و نقش منحصر به فردی که دارد شما می‌توانید از آن در بخش لابی ساختمان نیز استفاده کنید.البته ما در این واحد تولید به فرآوری آن در ابعاد پلاک و تایل و فرشی می‌پردازیم و اگر قصد خرید آن به صورت اسلب دارید باید به آن قبیل از کارخانه هایی مراجعه کنید که در زمینه تولید در ابعاد اسلب فعال هستند.

    Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487