خرید مستقیم سنگ مرمریت در اصفهان

خرید مستقیم سنگ مرمریت در اصفهان

استان اصفهان به عنوان قطب صنعت سنگ ایران به شمار می آید و یکی از مواردی که در اکثر مواقع مشاهده می شود،خرید سنگ مرمریت در اصفهان است و منظور از آن نیز اقدام به خرید به صورت مستقیم از بازار است.استان اصفهان به دلیل حجم بالای تولید مرمریت،به عنوان قطب سنگ مرمریت تبدیل شده و این قدرت نمایی را می توان در نمایشگاه های سنگی که به صورت سالیانه برگزار می شود بررسی کنید.

اصفهان از مناطق و شهرک های صنعتی رضوانشهر،محمودآباد،نجف آباد و دولت آباد در زمینه سنگ تشکیل شده که اکثریت واحدهای موجود در این شهرک های صنعتی به تولید وفرآوری سنگ مرمریت می پردازند.تنوع مرمریت بر ااس رنگ و معادن موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار دهد و همین موضوع موجب گردیده که انواع سنگ های مرمریت توسط تولیدکنندگان این استان مورد فرآوری قرار گیرد و به همین دلیل با برند سنگ مرمریت اصفهان نیز در بازار داخلی شناخته می شود.

همانطور که در پاراگراف ابتدایی نیز ذکر کردیم در اصفهان واحدهای تولیدی بسیاری وجود دارد و همین موضوع موجب شده تا خرید مرمریت در اصفهان به صورت مستقیم از کارخانه صورت گیرد و بدین وسیله،نقش دلال تا حدودی از بین رفته و همین موضوع موجب گردیده است. اگر بخواهیم به صورت تیتروار به مطرح ترین سنگ های مرمریت فرآوری شده در اصفهان اشاره کنیم،می توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارت اند از:

  • سنگ صلصالی : این مرمریت معادنش در خوروبیابانک اصفهان قرار گرفته و از نظر زمینه رنگی نیز دارای رنگ کرم با خطوط نامنظم قرمز رنگ است که به آن نوار قلبی نیز گفته می شود. از نظر استحکام و دوام در حد قابل قبولی قرار دارد و به همین دلیل از آن عمدتا در راه پله و کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و بهترین گزینه جهت استفاده به عنوان سنگ کف ساختمان است.
  • سنگ آباده:معدن این سنگ در شیراز قرار دارد و در این کارخانه به صورت تخصصی به تولید و فرآوری آن پرداخته می شود.این مرمریت عمده کاربری آن در بدنه ساختمان تعریف شده و زمینه رنگ آن نیز کرم و زیتونی استت.
  • مرمریت اداوی: از این مرمریت به عنوان مناسب ترین سنگ از نظر قیمت نام برده می شود. زمینه رنگ آن صورتی است و کاربری آن نیز در کف ،بدنه و راه پله تعریف گردیده است.
  • مرمریت هرسین:معادن آن در کرمانشاه قرار دارد و عمدتا آن را به عنوان سنگ با زمینه روشن برای نمای داخلی می شناسند. استحکام و دوام بالای آن به عنوان شاخصه اصلی این برند بوده و از آن نیز در کف ساختمان،بدنه و راه پله استفاده می شود.

کارخانه سنگ مرمریت در اصفهان

با توجه به این که اصفهان به عنوان قطب اصلی صنعت سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آید از این جهت اکثریت سنگ های ساختمانی در این استان مورد تولید و فرآوری قرار می گیرند که در این بین می توان به تعداد بالای کارخانه سنگ مرمریت در اصفهان نیز اشاره ای داشت که موجب شده انواع سنگ های مرمریت به راحتی در این استان قابل خریداری باشد.


  1. به دنبال مرمریت در اصفهان بودم که به صورت اتفاقی با سایت شما آشنا شدم. سوالی که برای بنده پیش آمده در این رابطه است که آیا اصفهان دارای سنگی با برند مرمریت اصفهان است یا خیر ؟

    پدرام جلالی -
  2. اصفهان نیز دارای معادن متعددی از سنگ مرمریت است اما آن‌ها را با برندهای مختص به خود نام گذاری می‌کنند. اما در رابطه با کلمه مرمریت اصفهان یا در اصفهان باید به این نکته اشاره کرد که با توجه به قطبیت این استان در تولید سنگ‌های ساختمانی،مرمریت نیز به عنوان یکی از سنگ‌های ساختمانی به شمار می‌آید که در متراژ انبوده و تنوع بالا فرآوری می‌شود.

    Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487