انتخاب بهترین سنگ مرمریت برای کف ساختمان

انتخاب بهترین سنگ مرمریت برای کف ساختمان

انتخاب بهترین سنگ مرمریت برای کف ساختمان

اگر شما به دنبال بهترین سنگ برای کف ساختمان خود هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از حتی تصمیم به خرید، با انواع سنگ و ویژگی‌های آن‌ها آنشایی مختصری پیدا کنید تا بتوانید با توجه به بودجه خود و ویژگی سنگ و مکانی که قرار است سنگ در کف آن به کار برده شود، بهترین انتخاب را داشته باشید. چرا که دانستن مزایا و معایب سنگ‌ها در انواع شرایط اقلیمی می‌تواند به شما در انتخاب سنگ درست برای کف ساختمان شما کمک شایانی کند.
سنگ یکی از مصالح شیک، مستحکم و نسبتا گران است که شما می‌توانید از آن در کف سازی استفاده کنید. سنگ‌ها اغلب طول عمر زیادی دارند و می‌توانند با هر فضایی سازگاری داشته باشند. از طرفی در مناطق گرمسیر سریع‌تر از دیگر وسایل خنک کننده به خنک کردن ساختمان کمک کنند. در مناطق سردسیر هم به همین دلیل در صورت استفاده از سنگ‌ها در کف سازی توصیه می‌شود حتما از سیستم گرمایش از کف استفاده کنید تا که مانع از ورود سرما در فصول سرد سال به داخل منزل خود شوید.  در این گروه تولیدی به صورت تخصصی به فرآوری سنگ مرمریت آباده پرداخته می‌شود و این نوع سنگ به عنوان یکی از سنگ‌های مرمریت کاربردی برای استفاده در کف ساختمان به شمار می‌آید و با دارا بودن دفاتر فعال در تهران به خدمات خود به خریداران سنگ در تهران نیز می‌پردازد. شما می‌توانید جهت دریافت قیمت مرمریت آباده در تهران با ما در تماس باشید.
استفاده از سنگ‌های براق و لفزنده در کف مکان‌های که ممکن است خیس شوند باعث می‌شود سطح آن‌ها لغزنده شده و افراد برروی آن‌ها لیز بخورند. پس استفاده از سنگ‌های براق در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام یا آشپزخانه مناسب نیست. انجام فرآیند هوند سازی باعث می‌شود سطح سنگ مات شود در واقع هوند سازی به طور کامل سطح سنگ را پولیش نمی‌دهد، معایب سنگ‌ها به طور کلی شامل هزینه بالا، سنگینی و در نوع براق آن‌ها لغزندگی می‌باشد.
یک نکته دیگر در مورد خرید سنگ برای کف ساختمان قبل از خرید، توجه به شرایط آب و هوایی منطقه می‌باشد. به غیر از این مورد، توجه به مکانی که است که قرار است سنگ ساختمانی در آن کف سازی شود و می‌تواند نقش مهمی در انتخاب نوع سنگ باشد. قطعا سنگی که مناسب استفاده در پذیرایی ساختمان می‌باشد برای حمام و سرویس بهداشتی مناسب نیست. تنوع بسیار زیادی از سنگ هایی که می‌شود از آن‌ها در کف سازی وجود دارد که چند مورد از آن ها: مرمریت، گرانیت، چینی، تراورتن، سنداستون، لایم استون و ... می‌باشند.
 


  1. به دنبال سنگ مرمریتی برای کف ساختمان مسکونی خود بودم که از زمینه رنگ کرم و طلایی برخوردار باشد. با بسیاری از دوستان مشورت کردم و به بنده سنگ آباده را معرفی کردند و با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت شما،نمونه تصاویر آن را مشاهده کردم. لطفا در این زمینه بنده را راهنمایی کنید که چگونه می‌توانم این مرمریت را خریداری کنم.

    سیتا اعلمی -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487