سنگ مرمریت دیپلمات

سنگ مرمریت دیپلمات

در ادامه معرفی انواع سنگ‌های مرمریت در این بخش قصد داریم به معرفی سنگ مرمریت دیپلمات بپردازیم. این سنگ دارای زمینه رنگ کرم زیتونی و کرم مایل به صورتی می‌باشد و مشابه سایر سنگ‌های مرمریت از درجه بندی مخصوص به خود برخوردار است که برای مرمریت دیپلمات آباده نیز بر اساس گل‌های ریز و درشت و همچنین یک دست بودن رنگ آن نیز در سورت بندی آن صورت می‌گیرد.

سنگ دیپلمات مشابه سایر سنگ‌های ساختمانی در ابعاد فرشی ،پله ، پلاک و اسلب مورد فرآوری قرار گرفته و به صورت استاندارد می‌توان آن را در ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر یافت و برای سفارش سایر صخامتها و ابعاد باید با تولید کننده تماس گرفته و به سفارش ابعاد درخواستی خود بپردازید. از نظر کاربری این سنگ در فضای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد که در این بین می‌توان به استفاده در راه پله ، کف ساختمان  ، پارکینگ ، بدنه و .... اشاره کرد.

قیمت مرمریت دیپلمات

عوامل متعددی را می‌توان بر قیمت مرمریت دیپلمات تاثیر گذار دانست که در این بین می‌توان به ابعاد ،ضخامت، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد که هر کدام به صورت مستقیم بر قیمت آن تاثیر گذار می‌باشند. عمده تولید این مرمریت در شهرک صنعتی رضوانشهر و محمودآباد صورت می‌گیرد و مشابه سایر سنگ‌های ساختمانی بازار مصرفی آن بیشتر در شهرهای تهران و اصفهان می‌باشد. باید به این نکته اشاره کرد که این نوع مرمریت با برندهایی چون سنگ دیپلمات جاوید نیز در بازار معرفی می‌شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید.


 1. سلام مدتی است به دنبال خرید مرمریت آباده برای ساختمان خودم هستم و یکی از دوستان دیپلمات جاوید را پیشنهاد دادند. با جستجویی که در اینترنت انجام دادم با وب سایت شما آشنا شدم. متاسفانه تصویری از این سنگ را در وب سایت شما مشاهده نکردم. چگونه می‌توانم تصاویر این محصول را داشته باشم و قصد خرید پله و 50*50 و همچنین پلاک با عرض 40 سانتی متر آن را در متراژ 800 متر مربع دارم. خیلی ممنون می‌شوم که بنده را راهنمایی کنید.

  اکبر صالحی -
 2. آیا برای خرید این مرمریت نیاز است تا به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنیم و یا این که می‌توان از نمایندگی یا دفتر فروش شما در تهران نیز تهیه کرد؟ البته این نکته را نیز اعلام کنم که بنده قیمت آباده دیپلمات را از سنگفروشی‌های تهران دریافت کردم و نسبتا اختلاف چشم گیری از قیمتی که از چند تولید کننده ان گرفتم دارد. و اگر دفتر فروش در تهران دارید می‌خواهم قیمت ان جا نیز تا حدودی با کارخانه یکسان باشد.

  علی احمدی -
 3. با سلام. آیا بین دیپلمات جاوید و مرمریتی که شما در وب سایتتان معرفی کرده اید، تفاوت وجود دارد؟ ممنون میشم اگر پاسخ بنده را بدهید. همچنین لطفا توضیح دهید که چه ابعادی از این مرمریت را می‌توان تهیه کرد. بنده نیاز به 120 عدد پله و همچنین 300 متر مریع بدنه راه پله و سایر بخش‌های ساختمان هستم. لطفا بنده را راهنمایی کنید.

  ابراهیم همتی -
 4. سنگ‌های آباده عمدتا در ابعاد پله،پلاک و 40در 40 فراوری می‌شوند و اگر شما نیاز به سایز 50*50 دارید باید قبل از اینکه به واحد تولیدی مراجعه کنید این ابعاد را سفارش دهید. در گروه ما،در حال حاضر آباده جاوید تولید نمی‌شود و شما می‌توانید نمونه محصولات ما را از بخش مربوطه مشاهده کنید.

  Admin -
 5. برای تهیه این مرمریت به صورت مستقیم در تهران مانعی وجود ندارد و اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

  Admin -
 6. هر دو برند آباده را دارند و تنها تفاوت بین آنها،مربوط به زمینه رنگ می‌باشد. آباده ای که در وب سایت ما مشاهده می‌کنید قابلیت تهیه در سایزهای 40*40،پلاک و پله را دارا می‌باشد و جهت ارسال تصاویر بیشتر به همراه لیست قیمت،لطفا شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید.

  Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487