سنگ مرمریت آباده ایرجی

سنگ مرمریت آباده ایرجی

آباده دارای معادن متعددی است که هر کدام دارای رنگ و طرح مختص به خود می‌باشند. در این بین یکی از معادن برند که سنگ آن از محبوبیت بالایی در بین خریداران آباده برخوردار گردیده، مرمریت آباده ایرجی نام دارد. این نوع مرمریت دارای زمینه رنگ زیتونی و کرم روشن با دانه‌های سفید رنگ است و به دلیل طرح ، نقش و نگار خاصی که بر روی سطح خود دارد موجب شده تا از محبوبیت بالایی در بین طراحان ،معماران و خریداران برخوردار گردد.

سنگ مرمریت آباده ایرجی از ساب پذیری بالایی نسبت به سایر سنگ‌های آباده برخوردار است و همین مورد موجب گردیده تا به نسبت نیز از براقیت خوبی برخوردار باشد. در فرآوری آن نیز به دلیل افزایش دوام ، استحکام و ماندگاری سنگ از مواد شیمیایی مانند رزین و اپوکسی استفاده می‌شود.

قیمت مرمریت آباده ایرجی

عوامل متعددی را می‌توان بر قیمت مرمریت آباده ایرجی تاثیر گذار دانست که در این بین می‌توان به ابعاد ، سورت بندی ، ضخامت و کیفیت فرآوری اشاره کرد. اصولا این سنگ بیشتر به صورت تایل فرآوری می‌شود ولی در این بین می‌توان به فرآوری در ابعاد اسلب نیز اشاره کرد که به نسبت از هزینه تولید بالاتری برخوردار بوده و همین مورد موجب می‌شود تا قیمت هر متر مربع اسلب ان به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به پلاک آن برخوردار باشد. به صورت خلاصه این مرمریت در ابعاد پلاک ، پله ، فرشی و اسلب فرآوری می‌شود. از نظر سورت بندی نیز اصولا این مرمریت در در رنگ کرم روشن و کرم بژ دسته بندی می‌شود که سورت روشن آن از قیمت بالاتری به نسبت برخوردار است. آباده ایرجی عمدتا در شهرک‌های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد اصفهان فرآوری و تولید می‌شود.


 1. به دنبال سنگی با زیمنه مایل به کرم روشن یا بژ و دانه‌های سفید رنگ بودم و این نوع سنگ را در یکی از ساختمان‌های تجاری تهران قبلا مشاهده کرده بودم. عکس آن را که به یکی از فروشنده‌های بازار تهران نشان دادم نام برند آباده ایرجی را گفت. با جستجویی که در اینترنت داشتم با وب سایت شما آشنا شدم و نیاز به ابعاد 50*50 یا 60*60 آن برای کف سالن‌های پذیرایی ساختمان خودم را دارم. چگونه می‌توان از شما خرید داشته باشم؟

  پدارم شایان -
 2. سلام برای پروژه ای قصد داریم از سنگ مرمریت با تم رنگیه کرم و روشن استفاده کنیم. سنگ هرسین برای ما مناسب بود اما متاسفانه به درخواست پیمانکار باید سنگ تهیه شده همه در ابعاد 150 سانتی متر یا 180 سانتی متر باشند. با تولید کنندگان که این موضوع را در میان گذاشتیم،همگی به ما آباده ایرجی را پیشنهاد دادند. به جستجوی این سنگ پرداختیم و با وب سایت شما آشنا شدیم.آیا امکان تهیه این سنگ در سایزی که گفتیم،هست؟متاسفانه در وب سایت شما تصویری از سنگ ایرجی ندیدیم در صورت امکان تصاویر آنرا نیز برای ما ارسال کنید.

  سهیلا پناهی -
 3. با توجه به خط تولید مجموعه ما،تا ابعاد 50*50 را پوشش می‌دهیم و متاسفانه سایز 60*60 را در حال حاضر نداریم. در صورت تمایل اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت تصاویر محصولات به همراه ابعاد موجود را برای شما ارسال کنیم.

  Admin -
 4. به ابعاد سفارشی شما در بازار به صورت عامیانه شمش گفته می‌شود و امکان خرید آن برای شما وجود دارد ولی نسبتا از قیمت بالاتری برخوردار می‌شود. اما متاسفانه در حال حاضر این برند از آباد در کارخانه ما تولید نمی‌شود.

  Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487