سنگ مرمریت آباده صمیمی

سنگ مرمریت آباده صمیمی

مرمریت آباده از تنوع بالایی در رنگ و نوع معادن برخوردار بوده و از مشخصه بارز آن نیز پوشش طیف وسیعی از رنگ‌ها و طرح‌ها می‌باشد که هر کدام به نوعی از یبایی مختص به خود برخوردار می‌باشند. این نوع سنگ‌ها به نسبت از جذب آب بالاتری نسبت به سایر سنگ‌های مرمریت برخوردار بوده و به همین علت از ان در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از برندهای آباده، مرمریت آباده صمصیمی نام دارد که زمیه رنگ مایل به زیتونی و کرم برخوردار بوده و یکی از فاکتورهای مهم جهت انتخاب آن ، می‌توان به ساب پذیری و براقیت بالا آن اشاره کرد که موجب شده از ان در بخش هایی از نمای داخلی ساختمان مانند کف ساختمان ، بدنه و راه پله استفاده گردد.

مرمریت اباده صمیمی به صورت موجدار و بی موج در ابعاد پلاک ، پله و فرشی تولید می‌شود. با توجه به قرار گرفتن معادن آن در شیراز، اما عمده تولید آن در اصفهان صورت گرفته و به نوعی می‌توان اصفهان را به عنوان قطب تولید انواع سنگ‌های آباده در ایران به شمار آورد و به موازات آن نیز خرید وفروش مرمریت آباده صمیمی به صورت عمده در اصفهان صورت می‌گیرد. 

استفاده از سنگ‌های ساختمانی از دیرباز صورت می‌گرفته و با توجه به خصوصیات ذاتی سنگ‌های مرمریت موجب شده تا آن‌ها قابلیت استفاده در نمای داخلی ساختمان را داشته باشند و برند صمیمی نیز از این قائده مستثنی نمی‌باشد. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که مرمریت‌ها نیز بر اساس آنالیزهایی که دارند در استفاده در بخش‌های مربوط به نمای داخلی دسته بندی می‌شوند و بعضی از آنها این قابلیت ندارند که در آشپزخانه وحمام مورد استفاده قرار بگیرند.

قیمت مرمریت آباده صمیمی 

پارامترهای تاثیر گذار بر قیمت مرمریت آباده صمیمی عبارت اند از ابعاد ، ضخامت و سورت بندی و همچنین می‌توان کیفیت فرآوری را نیز بر قیمت آن تاثیر گذار دانست. سنگبری ایرانیان واقع در منطقه صنعتی رضوانشهر به تولید تخصصی مرمریت آباده پرداخته و آمادگی دارد به کلیه خریداران در شهرهای اصفهان و تهران خدمات خود را ارائه دهد. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و در صورت داشتن هر گونه سوال، از بخش ارسال نظر سوالات خود را برای ما ارسال تا کارشناسان ما در همین بخش به سوالات شما پاسخ دهند.


  1. با سلام بنده مدتی است که به دنبال سنگ آباده برای ساختمان خود می‌باشم و در این روزها در اینترنت و همچنین سنگفروشی‌های موجود در تهران به دنبال این برند بودم ولی متوجه شده که آباده خود از اسم‌های بیشماری تشکیل شده و یکی از آن‌ها مرمریت آباده صمیمی بود که یکی فروشندگان به بنده معرفی کرد. و پس از جستجو در اینترنت وارد وب سایت شما شدم. در صورت امکان شرح دهید که در بازه رنگ کرم آیا این نوع برند بهترین است؟

    علی -
  2. با سلام خدمت شما کاربر گرامی در پاسخ به سوال شما مرمریت آباده اصولا بر اساس نام خانوادگی مالک معدن، نام گذاری شده است و در این بین مرمریت آباده صمیمی نیز به عنوان یکی از برندهای مطرح می‌باشد. نمی‌توان گفت که این برند بهترین است در میان سنگ‌های موجود در بازه رنگ کرم ولی می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین‌ها نام برد.

    مدیر سایت -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487