سنگ مرمریت آباده رضایی

سنگ مرمریت آباده رضایی

مرمریت آباده همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم، به عنوان سنگ‌های مرمریت ارزان در ایران به شمار می‌آید و یکی از خصوصیات آن تنوع معادن بر اساس رنگ و برند می‌باشد که در این بخش قصد داریم به معرفی سنگ مرمریت آباده رضایی بپردازیم و از به بررسی دقیق‌تر جنس ، رنگ و ابعاد استانداردی که در ایران از ان مورد تولید و فرآوری قرار می‌گیرد و در انتها نیز به معرفی آن بر اساس تصاویر خواهیم پرداخت.

مرمریت آباده رضایی دارای بازه رنگ کرم و زیتونی می‌باشد که به صورت موجدار و بی موج نیز مورد فرآوری قرار می‌گیرد. نکته ای که باید در مورد آن ذکر کنیم، اشاره به برندی است که از ان در بازار نام برده می‌شود و آن را با نام مرمریت امواج رضایی نیز معرفی می‌کنند. از این نوع مرمریت در نمای داخلی ساختمان و از جمله در بخش هایی چون راه پله ، پارکینگ ، کف اتاق و سالن پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. موردی که در مورد تمامی سنگ‌های آباده مشترک می‌باشد این نکته است که این نوع مرمریت‌ها به دلیل جذب بالای آب، نمی‌توان در مکان‌های مرطوب و پرتردد استفاده کرد.

آباده رضایی به صورت استاندارد در ایران در ابعاد پلاک ، تایل ، پله و همچنین اسلب فرآوری می‌باشد و از نظر ضخامت نیز می‌توان به ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر اشاره کرد. اگر شما نیازمند ابعاد متفاوتی می‌باشد باید آن را به تولید کننده سفارش دهید.

قیمت مرمریت آباده رضایی

پارامترهای متنوعی بر روی قیمت مرمریت آباده رضایی تاثیر گذار می‌باشند که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. سنگبری ایرانیان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید و فرآوری انواع مرمریت اباده می‌پردازد و آمادگی دارد تا کلیه خدمات خود را به خریداران سنگ ساختمانی در شهرهای اصفهان و تهران ارائه دهد . در صورت اشتن هرگونه سوال در مورد مرمریت رضایی در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در این بخش به شما پاسخ دهند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما درت ماس باشید.


  1. سلام من در حال ساختن ساختمانی در شما کشور هستم و مدتی قبل در نمایشگاه سنگی را مشاهده کردم با ظاهری شلوغ و مایل به رنگ زیتونی و فروشنده از آن با نام آباده رضایی نام برد. سوالی که داشتم از شما، آیا می‌توان از این سنگ در نمای بیرون ساختمان استفاده کرد. زیرا از تعدادی از همکاران شما پرسیدم و به بنده گفتند خیر.

    پدرام -
  2. خیلی ممنون که از وب سایت ما بازدید داشتید. در جواب شما ف با توجه به موقعیت جغرافیایی که قرار گرفته اید و همچنین به دلیل این که سنگ رضایی جنسیت مرمریت دارید، شما نمی‌توانید از این سنگ در نمای بیرون ساختمان استفاده کنید زیرا پس از مدتی کیفیت خود را از دست خواهد داد.

    Admin -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487