سنگ مرمریت آباده کرم صورتی

سنگ مرمریت آباده کرم صورتی

سنگ مرمریت آباده کرم صورتی به عنوان یکی از انواع سنگ های ساختمانی با بازه قیمت مناسب به مشار می آید و از این سنگ به دلیل زمینه رنگ صورتی و همچنین شفافیت موجود در ذات آن موجب شده تا از این وع سنگ مرمریت در کف اتاق خواب ، راه پله و همچنین دیواره های پارکینگ مورد استفاده قرار گیرد . مرمریت آباده صورتی به دلیل داشتن درصد جذب آب بالا از آن نمی توان در بخش هایی که از رطوبت و آب بالایی برخوردار می باشد استفاده کرد .

مرمریت اباده از معادن متعددی بخوردار می باشد که  در این بین می توان به کرم صورتی و صورتی آن نیز اشاره کرد. از جمله ابعاد که از آباده کرم صورتی مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد می توان به پله ، فرشی و پلاک اشاره کرد که در ضخامته ای 2 و 3 سانتی متر مورد فرآوری قرار می گیرد. 

درجه بندی این مرمریت نیز بر اساس یکدست بودن سنگ از نظر رنگ بندی صورت گرفته و استاندارد خاصی برای آن تعریف نگردیده است.  

قیمت مرمریت آباده کرم صورتی 

پارامترهای متعددی  بر روی قیمت مرمریت آباده کرم صورتی تاثیر گذار می باشند که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت و کیفیت آن نیز اشاره کرد که هر کدام به صورت مستقیم بر قیمت آن تاثیر مستقیم می گذارند.سنگبری ایرانیان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید تخصصی سنگ مرمریت آباده می پردازد و آمادگی دارد تا خدمات خود را به کلیه خریداران سنگ ساختمانی در شهرهای اصفهان ، تهران ، شیراز و سایر شهرهای ایران ارائه دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


  1. سلام من یک مهندس معماری هستم و برای یکی از پروژه ای خودم برای کف ساختمان آن مجموعه از رنگ‌های کرم مایل به صورتی استفاده کرده ام. کارفرما به بنده گفتد که چنین سنگ در بازار موجد نیست . با جستجویی که انجام دادم متوجه وجود نوعی مرمریت با برند آباده با زمینه رنگ کرم و صورتی شدم. آیا این سنگ در ابعاد 50*50 نیز مورد تولید قرار می‌گیرد؟

    سمانه حسینی -
  2. در حال احداث ساختمانی در یکی از مناطق پایین شهر تهران هستیم. در پروژه قبلی خودم از مرمریت اداوی استفاده کرده بودم که به دلیل زمینه رنگی کرم و صورتی که داشت موجب شد پروژه ما از استقبال بالایی در میان خریدارن برخوردار باشد. در ساختمان جدید نیز قصد داشتیم از اداوی استفاده کنیم که متاسفانه کارفرما در قرار داد ذکر کرده از این برند استفاده نکنیم ولی ما برای این پروژه نیز قصد داریم از زمینه کرم صورتی برای راه پله استفاده کنیم. با جستجویی که در بازار انجام دادیم متوجه آباده کرم صورتی شدیم. متاسفانه در وب سایت شما تصویری از این سورت آباده ندیدیم. در صورت امکان تصاویر پله آن را برای ما ارسال کنید.

    سهیلا پناهی -
  3. برای بدنه راه پله نیاز به زمینه رنگ کرم صورتی داریم و با جستجویی که در اینترنت انجام دادم با وب سایت شما آشنا شدم. لطفا در صورت امکان تصاویر با کیفیتی از نمونه سنگ‌های با زمینه رنگ نام برده شده برای ما ارسال کنید.

    محمد یزدانی -

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09121885487